| Brand | Chyll, Chyllflower |
|---|---|
| Weight | 14g |
Mint Chocolate Chip Smalls (Hybrid) 24.85%
| Brand | Chyll, Chyllflower |
|---|---|
| Type | Hybrid |
| Strains | Mint Chocolate Chip |
| THC % | <25% |
| Weight | 3.5g |
Lemon Skunk (Sativa) 24.87%
| Brand | Chyll, Chyllflower |
|---|---|
| Type | Sativa |
| Strains | Lemon Skunk |
| THC % | 25% – 30% |
| Weight | 3.5g |
Tropical Runtz *Top Shelf* (Hybrid) 27.77%
| Brand | Chyll, Chyllflower |
|---|---|
| Type | Hybrid |
| Strains | Tropical Runtz |
| THC % | 25% – 30% |
| Weight | 3.5g |
Red Eye OG **Top Shelf** (Indica) 29.74%
| Brand | Chyll, Chyllflower |
|---|---|
| Type | Indica |
| Strains | Red Eye OG |
| THC % | 25% – 30% |
| Weight | 3.5g |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.