| Brand | Chyll, Chyllflower |
|---|---|
| Weight | 14g |
Irene S1 (Hybrid) 30.01%
| Brand | Chyll, Chyllflower |
|---|---|
| Type | Hybrid |
| Strains | Irene S1 |
| THC % | 30%-39.99% |
| Weight | 3.5g |
Mint Chocolate Chip Smalls (Hybrid) 24.85%
| Brand | Chyll, Chyllflower |
|---|---|
| Type | Hybrid |
| Strains | Mint Chocolate Chip |
| THC % | <25% |
| Weight | 3.5g |
GMO Crasher (Indica Hybrid) 30.74%
| Brand | Chyll, Chyllflower |
|---|---|
| Type | Hybrid |
| Strains | GMO Crasher |
| THC % | 30%-39.99% |
| Weight | 3.5g |
Pink Queen (Hybrid) 25.13%
| Brand | Chyll, Chyllflower |
|---|---|
| Type | Hybrid |
| Strains | Pink Queen |
| THC % | 25% – 30% |
| Weight | 3.5g |
Lemon Skunk (Sativa) 24.87%
| Brand | Chyll, Chyllflower |
|---|---|
| Type | Sativa |
| Strains | Lemon Skunk |
| THC % | 25% – 30% |
| Weight | 3.5g |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.