| Weight | 1 g |
|---|---|
| Brand | Raw Garden |
| Weight | 1g |
Skydoggie (Indica)
| Brand | Raw Garden |
|---|---|
| Type | Indica |
| Strains | Skydoggie |
| THC % | 80%-89.99% |
| Weight | 1g |
Slymer (Sativa)
| Brand | Raw Garden |
|---|---|
| Type | Sativa |
| Strains | Slymer |
| THC % | 80%-89.99% |
| Weight | 1g |
Strawberry Mojito (Sativa)
| Brand | Raw Garden |
|---|---|
| Type | Sativa |
| Strains | Strawberry Mojito |
| THC % | 80%-89.99% |
| Weight | 1g |
Garlic Cookies (Indica)
| Brand | Raw Garden |
|---|---|
| Type | Indica |
| Strains | Garlic Cookies |
| THC % | 80%-89.99% |
| Weight | 1g |
Lemon Fizz (CBD:THC)
| Brand | Raw Garden |
|---|---|
| Type | CBD |
| Strains | Lemon Fizz |
| THC % | 40%-49.99% |
| Weight | 1g |
Lanikai Lotus (CBD:THC)
| Brand | Raw Garden |
|---|---|
| Type | CBD |
| Strains | Lanikai Lotus |
| THC % | 40%-49.99% |
| Weight | 1g |
Vision OG (Hybrid)
| Brand | Raw Garden |
|---|---|
| Type | Hybrid |
| Strains | Vision OG |
| THC % | 80%-89.99% |
| Weight | 1g |
Strawberry Mojito (Sativa)
| Brand | Raw Garden |
|---|---|
| Type | Sativa |
| Strains | Strawberry Mojito |
| THC % | 80%-89.99% |
| Weight | 1g |
Sunshine Sorbet (Hybrid)
| Brand | Raw Garden |
|---|---|
| Type | Sativa |
| Strains | Sunshine Sorbet |
| THC % | 80%-89.99% |
| Weight | 1g |






