| Weight | 4 g |
|---|---|
| Brand | Chyll, Smoakland, Stiiizy |
| THC % | 80%-89.99% |
Stiiizy - White Runtz (Indica)
| Brand | Stiiizy |
|---|---|
| Type | Indica |
| Strains | White Runtz |
| THC % | 70%-79.99% |
| Weight | 1g |
Stiiizy - White Walker (Indica)
| Brand | Stiiizy |
|---|---|
| Type | Indica |
| Strains | White Walker |
| THC % | 70%-79.99% |
| Weight | 1g |
Stiiizy - Blueberry Blast (Sativa)
| Brand | Stiiizy |
|---|---|
| Type | Sativa |
| Strains | Blueberry Blast |
| THC % | 70%-79.99% |
| Weight | 1g |
Stiiizy - Lemon Creme (Sativa)
| Brand | Stiiizy |
|---|---|
| Type | Sativa |
| Strains | Lemon Creme |
| THC % | 70%-79.99% |
| Weight | 1g |
Stiiizy - Crunch Berries (Hybrid)
| Brand | Stiiizy |
|---|---|
| Type | Hybrid |
| Strains | Crunch Berries |
| THC % | 70%-79.99% |
| Weight | 1g |
Stiiizy - White Papaya (Hybrid)
| Brand | Stiiizy |
|---|---|
| Type | Hybrid |
| Strains | White Papaya |
| THC % | 70%-79.99% |
| Weight | 1g |
Smoakland - Blue Dream Crumble (Sativa)
| Brand | Smoakland |
|---|---|
| Type | Sativa |
| Strains | Blue Dream |
| THC % | 80%-89.99% |
| Weight | 1g |
Smoakland - Black Mamba Shatter (Indica)
| Brand | Smoakland |
|---|---|
| Type | Indica |
| THC % | 70%-79.99% |
| Strains | Black Mamba |
| Weight | 1g |
Smoakland - Blueberry Cookies Shatter (Indica)
| Brand | Smoakland |
|---|---|
| Type | Indica |
| THC % | 70%-79.99% |
| Strains | Blueberry Cookies |
| Weight | 1g |
Smoakland - Pineapple Cake Shatter (Sativa)
| Brand | Smoakland |
|---|---|
| Type | Sativa |
| THC % | 70%-79.99% |
| Strains | Pineapple Cake |
| Weight | 1g |
Smoakland - Cereal Milk Shatter (Hybrid)
| Brand | Smoakland |
|---|---|
| Type | Hybrid |
| THC % | 70%-79.99% |
| Strains | Cereal Milk |
| Weight | 1g |
Smoakland - CandyKane Crumble (Sativa)
| Brand | Smoakland |
|---|---|
| Type | Sativa |
| Strains | CandyKane Jack |
| THC % | 70%-79.99% |
| Weight | 1g |
Smoakland - Northern Lights Crumble (Indica)
| Brand | Smoakland |
|---|---|
| Type | Indica |
| Strains | Northern Lights |
| THC % | 70%-79.99% |
| Weight | 1g |
Smoakland - Purple Kryptochronic Crumble (Indica)
| Brand | Smoakland |
|---|---|
| Type | Indica |
| Strains | Purple Kryptochronic |
| THC % | 70%-79.99% |
| Weight | 1g |
Smoakland Crumble - Oreoz (Hybrid)
| Brand | Smoakland |
|---|---|
| Type | Hybrid |
| THC % | 80%-89.99% |
| Strains | Oreoz |
| Weight | 1g |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.